Karrier

Termékmenedzser gyakornok (digitális termékek)

Szeretnél napjaink legmodernebb vizuáltechnikai és oktatástechnikai eszközeivel vagy
prezentációs szoftvereivel foglalkozni?
Robotok, drónok, digitális tananyagok, tárgyalótermi szoftverek (pl teremfoglaló rendszer)
és társaik: ilyen eszközökkel dolgozhatsz nálunk nap mint nap egy dinamikus, motivált csapat
tagjaként.

Ha érdekelnek a fentiek és nem ijedsz meg attól, hogy telepítened kell egy Windowst, Scratch
programot kell írnod egy oktató robothoz, Excelben kell dolgoznod egyszerűbb képletekkel,
árajánlatokat kell készítened, webáruházat kell karban tartanod vagy be kell mutatnod egy
terméket működés közben, akkor
Nálunk valóban nem a kávéfőzéssel kell foglalkoznod, hanem az első naptól fogva változatos
feladatokkal találkozhatsz!
Rengeteget tanulhatsz, megismerheted a 21. századi vizuál- és
oktatástechnikát. Sőt,
a gyakornok nálunk fizetésért dolgozik!

Feladatok:
- Termékek és szoftverek megismerése, tesztelése, beállítása
- Webáruházban termékek frissítése, feltöltése, keresőoptimalizálása
- Piackutatás, konkurenciaelemzés, termékösszehasonlítások készítése
- Tájékoztató anyagok, prospektusok összeállítása
- Márkaépítés
- Árjegyzékek, árajánlatok készítése
- Beszállítókkal, viszonteladókkal, partnerekkel kapcsolattartás
- Vásárokon, konferenciákon való részvétel bel- és külföldön
- Bemutatók, prezentációk tartása
- Ügyviteli rendszer kezelése

Elvárások:
- Informatikai, vizuáltechnikai érdeklődés
- Nyitottság új ismeretek elsajátítására és alkalmazására
- Az angol nyelv tárgyalási szintű használata
- Megbízhatóság, precíz munkavégzés
- Nyitott személyiség, jó prezentációs készség
- Microsoft Office szoftverek magas szintű kezelése
- Internetes és mobil alkalmazások, Facebook, Instagram ismerete
- Német nyelvismeret előny (de nem alapfeltétel)

Amit kínálunk:
- Lendületes, fiatalos csapat
- Rugalmas munkaidő
- Változatos feladatok, valódi fejlődési lehetőség
- Idegen nyelv aktív használata
- Hazai és külföldi kiállításokon, vásárokon, képzéseken való részvétel
- Kölcsönös elégedettség esetén a gyakornoki idő végeztével teljes állású munkalehetőség

Ha többet szeretnél megtudni rólunk, nézd meg a
https://stiefelinteractive.hu/ vagy a
https://shop.legavisual.hu/ honlapot, vagy hívd fel Urbán Tamás üzletágvezetőt a 06-20 368-
5196-es számunkon.

Jelentkezz még ma! Küldd el önéletrajzodat az urban_tamas@stiefel.hu e-mail címre!